Dorty

Dorty vyrábíme především dle Vašich požadavků. Rády se necháme inspirovat Vašimi představami, ve fotogalerii jsou uvedeny ukázky naší práce, nicméně není nutné vybírat jen z nich. Vždy se snažíme, aby dort maximálně splňoval Vaše očekávání. S výběrem dortu Vám rádi pomůžeme, ať už se jedná o dort pro dítě nebo babičku.

Velice nás těší stoupající zájem o výrobu zakázkových dortů, nicméně právě proto je nutné počítat s delší dobou na zpracování zakázky. Zjednodušeně řečeno, objednávku je potřeba udělat minimálně týden až dva dopředu. U tohoto typu dortů, ať už dětských nebo na přání, je nutná osobní konzultace. Chápeme, že v době moderních technologií jsou všichni všechno zvyklí hledat a objednávat přes internet, ale výroba není virtuální. Mailem nebo telefonicky Vám můžeme maximálně sdělit, zda je možné na požadovaný termín objednávku vzít, ale domlouvat konkrétní design nebo náplň je především zdlouhavé. Osobní jednání je prostě osobní jednání, že?! Osobní jednání je také nutné v případě zhotovení figurek dle Vašeho přání. Standardně je takto samostatně nevyrábíme, především z časových důvodů. Jedná se o velmi časově náročnou práci, což si ostatně můžete vyzkoušet i sami doma, třeba s dětmi a s modelínou :-).

Vzhledem k častým dotazům ohledně kalkulace ceny dortů Vám níže nabízíme ke stažení ceník standardních dortů. Konečná cena zakázkového dortu se vždy odvíjí od celkové váhy dortu a také podle vybraných korpusů a náplní. Rádi Vám pomůžeme s výběrem nejen designu dortu, ale také požadované velikosti dortu.

Svatební dorty

Svatební dort by jistě měl být krásnou tečkou na svatební tabuli a měl by lahodit nejen oku. Svatební dorty jsou vždy vyráběny „na míru“ svatebčanů, je proto vždy nutná osobní konzultace. Našim zákazníkům nabízíme možnost nejen schůzky, ale také ochutnávky korpusů a náplní – u vícepatrových dortů je také možnost mít každé patro v jiné příchuti tak, aby si vybral opravdu každý host. Ochutnávky probíhají buď hromadně v předem vyhlášeném termínu nebo si lze domluvit samostatnou schůzku. Součástí svatebního cateringu mohou být i rautové zákusky, svatební koláčky či výslužky, samozřejmostí je také případná doprava na místo určení naším chlazeným vozem.

Pokud máte zájem o sjednání schůzky, kontaktujte nás na náš email: info@sladkyrajhk.cz nebo telefonicky na níže uvedená čísla. Nezapomeňte také uvést termín Vaší svatby. Ochutnávku je pak vhodné absolvovat nejlépe ve dvou (můžete s sebou vzít ženicha, nebo třeba maminku či kamarádku), cena je 100 Kč / osoba, počítejte s přibližně hodinkou Vašeho času.

  • Husová Veronika - svatební a zakázková konzultace - mobil: 775 161 046 (po - pá 8:00 - 18:00 hod)
  • Vaisová Zuzana - majitelka - mobil: 774 379 973 (po - pá 8:00 - 18:00 hod)

Jedlý papír a marcipánové hmoty

Pro zvětšení obrázku na něj klikněte.