Zákusky

Výroba zákusků je naše specialita. Zaměřujeme se především na zákusky dle našich vlastních receptur a nápadů. V současné chvíli máme v nabídce více než 80 druhů, z většiny je možné vyrobit i provedení rautové. U minizákusků je však nutné počítat s týdenním předstihem objednávání a s minimálním odběrem 10 ks od jednoho druhu.

Nabídku najdete v naší fotogalerii, kompletní ceník Vám zašleme na vyžádání. Snažíme se vyhovět i alergikům, proto v naší nabídce najdete i nějaké laskominy vhodné pro celiaky či diabetiky. Místo ořechů klasických, jako jsou např. vlašské ořechy, používáme pražené arašídy, pokud není uvedeno jinak. Vlašské a směsi ořechů naleznete především ve svatebních koláčkách a zákuscích Pařez a Ořešák! I když máme samozřejmě k dispozici přesné složení zákusků v tištěné verzi, pořád ještě věříme, že běžnému spotřebiteli stačí ústně nabídnout vhodný zákusek nejen podle chuti, ale také vzhledem k případné alergii. Prostě, pokud nám řeknete, že jste alergičtí na lepek, tak Vám nebudeme nabízet zákusek s moukou :-).


Pusinka bílá - Regionální potravina

Náš zákusek v roce 2012 zvítězil v soutěži Královéhradeckého kraje o značku Regionální potravina v kategorii Cukrářské výrobky, včetně cukrovinek.