Vánoční cukroví

Od 26. 10. 2021 přijímáme objednávky – letošní cena je rovných 770,00 Kč za 1 kg (vč. balného).

Každá kilová krabička pak obsahuje jako vždy 12 druhů klasického cukroví – linecké světlé a tmavé (lepené marmeládou), pudinkové kávové (plněné krémem), vanilkové rohlíčky, skořicové pracny, třené rohlíčky s džemem, Masarykovo cukroví, plněné košíčky (nugátovým krémem), nepečené kokosové „Rafaelo“ kuličky, myslivecké knoflíky, úlky, plněné ořechy¹). Vánoční cukroví je vyráběné ručně, z poctivých surovin a podle dlouholetých tradičních receptur.

Objednávky přijímáme telefonicky i emailem, ovšem pro všechny objednávky – ústní, telefonické i mailové – platí stejné pravidlo vycházející ze zkušeností z let předešlých – záloha v hotovosti. Tu vybíráme osobně v naší cukrárně. Bez zaplacení zálohy ve výši 400,00 Kč za 1 kg je objednávka neplatná! Zálohu je nutné uhradit nejpozději do 1. 12. 2021. Při objednávání dostanete zakázkové číslo, pod kterým bude Vaše objednávka až do doby výdeje evidována.

Cukroví se bude vydávat od 20. do 23. 12. 2021. Cukroví si budete moct vyzvednout jak v kavárně v supermarketu Terno nebo u našich smluvních partnerů.

Po dohodě je i v letošním roce možné ZDARMA vánoční cukroví po Hradci Králové dovézt. Rozvážka bude uskutečněna v 50 - 51. týdnu vždy na základě předchozí telefonické dohody.

Pro další informace či objednávky nás neváhejte kontaktovat.

O případných změnách Vás budeme informovat na našich stránkách, na Facebooku či telefonicky.

Těšíme se na Vás!

Ke stažení

Cukrářské složení vánočního cukroví ke staženíCukrářské složení vánočního cukroví

¹) Vyhrazujeme si právo změnit druh cukroví.