Akce

Pozvánka na vánoční trhy.

Ukončené akce

Svatební veletrh v Pardubicích

Dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat na svatební veletrh, který se koná tento týden 31. 1. a 1. 2. 2014 v Pardubicích v budově ČSOB Pojišťovny (naproti AFI paláci). Opět je připraven krásný doprovodný program, bohatá tombola po oba dny, přehlídky svatebních šatů, ukázky květinových vazeb, prodej sladkostí, ale také plesových doplňků, šatů i obleků pro muže. Těšíme se na Vás na našem stánku s prodejem zákusků a svatebních koláčků.

Zámecká svatba 2013

čtěte víc

Chystáte svatbu? Ještě letos na podzim či na další rok? Nechejte se inspirovat na krásném svatebním veletrhu, který se koná již tuto sobotu 21. 9. 2013 v opravdu pohádkových prostorách zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou. Rádi Vás uvítáme opět v Modrém salonku; můžete se těšit také na módní přehlídky, tvorbu floristek, posedět u vizážistek - prostě se nechat hýčkat.

Královna Eliška Rejčka pro rok 2013

Dovolte nám, jakožto sponzora, pozvat i Vás, naše milé zákazníky, na již 7. ročník soutěže krásy o titul Královna Eliška Rejčka pro rok 2013, nebo-li Tvář královského věnného města Hradce Králové (podrobnosti naleznete v pozvánce). Zároveň už teď můžete hlasovat pro tu Vaši nejkrásnější dívku na webu modelagencyddhk.cz. Akce se koná dne 22. 4. 2013 ve Velkém sále Adalbertina.

Těšíme se i na Vás.

Zámecká svatba

A hned další víkend, konkrétně v sobotu 22. 9. 2012, si můžete udělat výlet na zámek Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou. V tento den se tam koná Svatební veletrh, kterého se také účastníme. V rámci veletrhu si můžete prohlédnout celý zámek včetně Mramorového sálu, kde bude probíhat hlavní program; část výstavy je umístěna v zahradní Oranžerii, oblíbeném místě pro svatební obřady. Přijeďte načerpat inspiraci. Mnoho vystavovatelů zde bude nabízet různé slevy pro svatby na rok 2013! Těšíme se na Vás v modrém salonku přilehlém k Mramorovému sálu, součástí programu bude i zdobení našeho svatebního dortu živými květinami a jeho následná ochutnávka. Vstupné na akci je zdarma!

Těšíme se na Vás!

Královéhradecké krajské dožínky 2012

Září je tady a s ním podzimní akce nejen pro Hradečáky. Srdečně Vás zveme na Královéhradecké Dožínky, které se konají ve dnech 14. a 15. 9. 2012. Akce bude probíhat na parkovišti u koupaliště Flošna, kde se bude odehrávat hlavní program; náš stánek pak naleznete na ploše u Všesportovního stadionu, v blízkosti malého pódia. Náš stánek byl přemístěn přímo na plochu parkoviště u koupaliště Flošna, blíže hlavnímu podiu. Součástí Dožínek bude také předávání ocenění Regionální potravina Královéhradeckého kraje pro rok 2012, kterou jsme v letošním roce získali i my za zákusek Pusinka bílá! Přijďte se podívat - nejen za námi - na tuto již tradiční akci k ukončení léta, rádi Vás uvidíme!

Ke stažení

Plakát Královéhradecké dožínky 2012 ke staženíPlakát Královéhradecké dožínky 2012

Svatební veletrhy

Srdečně Vás zveme k našemu stánku na svatebním veletrhu v budově Nového Adalbertina na Velkém náměstí v Hradci Králové, který se koná ve dnech 21. a 22. ledna 2012. Ve dnech 3. a 4. února se koná v budově ČSOB Pojišťovny na Masarykově náměstí v Pardubicích další svatební veletrh, kterého se také účastníme a na který Vás tímto také zveme.

Na obou veletrzích budeme vystavovat i prodávat naše výrobky, zejména pak svatební koláčky, zákusky, chlebíčky, bagety a další. Na ukázku naší práce pak zde bude vždy vystaven nějaký pohádkový svatební dort, který se bude krájet na ochutnání. Pokud náš stánek navštívíte, pak můžete obdržet slevovou poukázku na veškeré naše výrobky v případě objednávky cateringu na Vaši svatební hostinu.

Nejen pro budoucí svatebčany jsou tyto veletrhy báječnou příležitostí vidět vše potřebné pro svatby na jednom místě, budou zde firmy cateringové, květinářské, šperkařské a v neposlední řadě i půjčovny a prodejny svatebních šatů. Bohatý doprovodný program včetně promenády ve svatebních šatech bude jistě zajímavým zpestřením, o tombole ani nemluvě.

Více informací na http://www.parexpo.cz/Svatba/pozvanka.aspx a http://svatebniveletrh.com/.

Ke stažení

Leták veletrhu v Hradci Králové ke staženíLeták veletrhu v Hradci Králové
Leták veletrhu v Pardubicích ke staženíLeták veletrhu v Pardubicích

Zahájení prodeje v supermarketu Terno

Jsme Vám o kousek blíž… od středy 9. 11. 2011 naleznete některé naše zákusky v sortimentu cukrářských výrobků v supermarketu Terno na Slezském Předměstí. Špinavec, Mouřenín, Babiččin dortík, Deváťák, Chlupatec – zejména naše specifické kousky tak budou denně čerstvé k mání i na druhé straně Hradce. Každý pátek zde navíc budou k volnému prodeji také mini dorty v různých provedeních. V Ternu si ale také můžete objednat i dort podle svého přání vyrobený v naší provozovně ve Všestarech, nejdéle však 2 dny předem.

V pátek, dne 11. 11. 2011 Vás srdečně zveme do Terna na naši ochutnávku dortíků, která se bude konat od 10h. Těšíme se na Vás a věříme, že Vám tímto krokem usnadníme cestu k našim výrobkům.

Vánoční cukroví

Od 1.11.2011 přijímáme objednávky na vánoční cukroví.

Týdenní akce ŠLEHAČKOVÝ VĚTRNÍK

Přijďte na větrníkové hody! Od úterý 18. 10. do úterý 25. 10. (včetně) bude v prodeji pravý šlehačkový větrník za super cenu 10,00Kč. Neváhejte, každý den bude omezený počet větrníků za tuto chutnou cenu, tak ať na Vás zbyde :-).