Vážení a milí,
pamatujete si ještě na moje cukrářství ve Slatině? Nebo na stánek s občerstvením Sladký ráj na Stříbrném rybníku? Pak jste tady správně…

Po kratší odmlce jsem opět otevřela v roce 2003 cukrárnu, a to ve Všestarech v místě bývalého bistra. Časem jsem obnovila výrobu vlastních zákusků a dortů. Ano, už zase vyrábím z čerstvých, kvalitních a poctivých surovin, a dle Vašeho přání. Krteček, bagr, princezna, dům, auto… nic není problém. Vždyť mě znáte, vždy se snažím vyhovět Vašich představám, ať už jsou to dorty narozeninové, dětské, legrační či svatební. Ale nemusí zůstat jen u sladkého pokušení, i když výběr z více jak 70 druhů zákusků je snad dostatečně lákavý. Náš tým je schopen Vám vytvořit i mnoho výrobků studené kuchyně, ať už tradičních obložených chlebíčků, baget nebo kanapek a obložených mís, nově také vyrábíme slané dortíky různých příchutí a velikostí.

Dne 30. 4. 2014 jsme otevřeli novou cukrárnu s kavárnou v budově supermarketu Terno Hradec Králové. V tomto příjemném a moderním prostředí nabízíme kromě našich tradičních sladkých i slaných výrobků také lahodnou kávu, široký výběr čajů či horkých i studených čokolád. Nejen k posezení na naší letní zahrádce se výborně hodí také výběr vín či koktejlů, milovníci klasiky jistě ocení velký výběr pohárů či dortových zákusků. V brzké době bude v nabídce také točená zmrzlina, která k létu neodmyslitelně patří.

Jsem velice ráda, že naši činnost sledujete i na Facebooku; snažíme se Vás vždy aktuálně informovat o dění v cukrárně, vkládat zprávy či fotky z různých akcí a veletrhů, kterých se účastníme, nebo se jen pochlubit našimi výrobky.

Za zatím největší ocenění práce našeho týmu je pro mě získání ocenění Regionální potravina Královéhradeckého kraje 2012 za zákusek Pusinka bílá, na který jsem patřičně hrdá. Cenu jsme převzali na Královéhradeckých dožínkách v září 2012 a ocenění si můžete prohlédnout u nás v cukrárně v Ternu v Hradci Králové. Kde si také můžete vybrat z mnoha jedlých dekorací na dorty, jako jsou pohádkové postavičky či květiny vyrobené z jedlých hmot.

Věřím, že se Vám bude u nás líbit a že se budete rádi vracet.

Vaše
Zuzana Vaisová