Sladké pečivo

Svatební koláčky

Chystáte svatbu? Pak jsme tady pro Vás s našimi lahodnými svatebními koláčky. Tradiční příchutě, malá velikost, i rohové koláčky; vše máčené v másle s rumem a bohatě obalené v cukru…

A protože se nás na ně hodně ptáte, přidáváme podrobnější informace. Vyrábíme je opravdu ručně, nemůžeme tedy na 100% zaručit jejich přesný počet do kila, nicméně z našich zkušeností vyplývá, že jich je přibližně 150 - 170 ks. Z jednoho kilogramu pak uděláte cca 8 - 10 košíčků (počítáno s cca 10 - 15ti ks do košíčku). Pečlivě vybírejte velikost a tvar košíčku, všeobecně platí, že čím je uzavřenější tvar košíčku, tím lépe v něm vypadá i menší množství koláčků :-). Příchutě jsou tvaroh, mák, ořechy a švestková povidla; rohové koláčky vyrábíme ve dvou velikostech (cca 5x5 cm nebo cca 10x10 cm). Cena za 1 kg koláčků je 480,00 Kč (na kusy je neprodáváme, pouze na váhu); rohové koláčky se pak počítají na kusy (8,00 Kč nebo 15,00 Kč / 1 ks).

Snad Vám tyto informace pomohou při plánování. V případě jakýchkoliv dotazů nás ale neváhejte kontaktovat. A malé doporučení na závěr: pokud budete chtít ochutnat koláčky pro Váš případný výběr na svatbu, pak doporučujeme, abyste si zavolali a koláčky objednali, i třeba jen 0,5 kg – budete mít alespoň jistotu, že budou :-).

Koláče a buchty

Vyrábíme je nepravidelně, v různých velikostech a s různými příchutěmi, ale zásadně poctivě podle klasických receptur. Takže – máte rádi tvaroh, mák nebo povidla? Nebo snad klasickou bábovku nebo makovník? Pak to zkuste u nás!

Palačinky

I palačinky vyrábíme nepravidelně, můžete si je ale pak vychutnat jak u nás s lahodným kafíčkem, nebo Vám je můžeme zabalit s sebou. A to buď s marmeládou, tvarohem nebo čokoládou, v létě můžeme přidat i zmrzlinu…

Ostatní

Neustále se snažíme nalákat Vás na nové dobroty, a proto dle zájmu a sezóny nabízíme různé tradiční i netradiční dobroty – buchty, koláče, metýnky, bublaniny, bábovky, perníky a další. A můžeme péct i na přání dle Vašich chutí, navštivte nás.