Studená kuchyně

Potřebujete zajistit občerstvení na Vaši oslavu nebo máte prostě jen chuť na něco dobrého, ale zákusek to není? Pak pevně věříme, že si vyberete z naší nabídky studené kuchyně. Přesnou nabídku a ceník Vám zašleme na vyžádání mailem, ale můžeme se domluvit i na něčem speciálním přesně podle Vašich představ.

Chlebíčky

Denně vyrábíme níže uvedené druhy chlebíčků, a to jak na volný prodej, tak i na objednání. Pokud ale potřebujete chlebíčky i jiných příchutí, pak Vám je do 24 hodin vyrobíme. Neváhejte nás kontaktovat.

Kanapky / jednohubky

Tyto malé dobrůtky vyrábíme vždy na objednání a jejich příchutě si můžete zvolit jak z níže uvedených druhů, tak dle vlastní chutě. Pro přesně podmínky nás kontaktujte.

Obložené bagety a housky

I tyto pochutiny vyrábíme každý den čerstvé na volný prodej a obzvlášť housky se staly velkým favoritem dětských školních svačin. Potřebujete větší množství? Kontaktujte nás…

Obložené mísy

Obložené mísy jsou výbornou volbou pro různé typy oslav, večírků nebo rautů. Jejich složení umíme přizpůsobit i Vašim chutím, mohou být sýrové, šunkové, salámové, zeleninové a další, prostě poskládané z toho, co máte rádi. Neváhejte nás kontaktovat.