Vánoční cukroví

Od 15. 10. 2018 přijímáme objednávky – letošní cena je rovných 580,00 Kč za 1 kg (vč. balného).

Zdůvodňovat zvýšení ceny oproti loňskému roku asi nemusíme, ceny všech stupních surovin šly jednoduše nahoru a my chceme zachovat kvalitu našeho cukroví tak, jak jsou naši stálí zákazníci zvyklí. Každá kilová krabička pak obsahuje 12 druhů klasického cukroví – linecké světlé a tmavé (lepené marmeládou), pudinkové kávové (plněné krémem), vanilkové rohlíčky, skořicové pracny, třené rohlíčky s džemem, Masarykovo cukroví, plněné košíčky (nugátovým krémem), nepečené kokosové „Rafaelo“ kuličky, myslivecké knoflíky, úlky, plněné ořechy ¹). Vyvarujeme se barviv či konzervantů; nicméně špatná zpráva pro alergiky – nejsme přizpůsobeni pro výrobu bez stop ořechů a vajec či cukroví pro celiaky.

Objednávky přijímáme telefonicky i emailem, ovšem pro všechny objednávky – ústní, telefonické i mailové – platí stejné pravidlo vycházející ze zkušeností z let předešlých – záloha v hotovosti. Tu vybíráme osobně v naší cukrárně. Bez zaplacení zálohy ve výši 300,00 Kč za 1 kg je objednávka neplatná! Zálohu je nutné uhradit nejpozději do 1. 12. 2018. Při objednávání dostanete zakázkové číslo, pod kterým bude Vaše objednávka až do doby výdeje evidována.

Cukroví se bude vydávat v 51. týdnu; předpoklad výdeje je od 17. 12. 2018. Cukroví si budete moct vyzvednout jak v kavárně v supermarketu Terno nebo u našich smluvních partnerů, a to nejpozději do soboty 22. 12. 2018.

Po dohodě je i v letošním roce možné ZDARMA vánoční cukroví po Hradci Králové dovézt. Rozvážka bude uskutečněna v 51. týdnu vždy na základě předchozí telefonické dohody.

Pro další informace či objednávky nás neváhejte kontaktovat.

O případných změnách Vás budeme informovat na našich stránkách, na Facebooku či telefonicky.

Těšíme se na Vás!

Ke stažení

Cukrářské složení vánočního cukroví ke staženíCukrářské složení vánočního cukroví

¹) Vyhrazujeme si právo změnit druh cukroví.